poniedziałek, 24 stycznia, 2022
Motoryzacja

Z jakiego powodu warto przyjechać do naszego warsztatu?

Jesteśmy fachowym warsztatem mechaniki samochodowej. Funkcjonujemy na terenie Warszawy, Pruszkowa, Sochaczewa, Żyrardowa, Grodziska Mazowieckiego oraz Milanówka. Spełniamy wyczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców, gwarantując im specjalistyczną wiedzę i profesjonalną obsługę. Do każdego kontrahenta przystępujemy w sposób indywidualny. Przystosowujemy wykonywane czynności do jego żądań i potrzeb.

Nasz przygotowany zakres usług to:
•    chiptuning aut,
•    serwis filtrów DPF, FAP oraz EGR,
•    tuning,
•    kompletną diagnostykę komputerową,
•    lakiernictwo,
•    blacharstwo.

Stworzony przez nas zespół tworzy wykwalifikowana oraz fachowa kadra. Stawiamy na ciągłe doskonalenie naszych umiejętności. Zarządzamy wyłącznie sprawdzonym i niezawodnym oprzyrządowaniem, wykorzystując najnowsze zdobycze techniki. Prowadzimy warsztat samochodowy, gdzie dogodne ceny idą w parze z wysoką jakością wykonywanych usług. Każde zamówienie realizujemy terminowo i z najwyższą starannością. Dołącz do gigantycznego grona naszych zadowolonych klientów. Z naszą profesjonalną ofertą możesz zapoznać się na domenie synektune.pl.

Chiptuning samochodów – na czym polega tuning?
W ramach należącej do nas bogatej oferty wykonujemy kompleksowy chiptuning samochodów. Z tej usługi skorzystało już wielu usatysfakcjonowanych kierowców, jacy dostrzegli znacznie większy komfort prowadzenia swojego pojazdu, o wiele bardziej ekonomiczną jazdę oraz pokaźniejsze oszczędności paliwa, a także zredukowane zużycie auta. Celem zabiegu jest bo elektroniczne zwiększenie mocy silnika, a w konsekwencji zatroszczenie się o bezpieczeństwo oraz radość prowadzenia pojazdu.
Chiptuning samochodów wykonujemy z zachowaniem najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa. Naszym zadaniem jest wydobyć z pojazdu kompletny jego potencjał oraz możliwości. Zwiększamy moc auta oraz moment obrotowy, równolegle bez ogródek ograniczając poziom spalania paliwa. Przed realizacją usługi odbywamy konsultację z klientem, aby sprawdzić jego preferencje w tym zakresie. Kierowcy mają pewność, iż nie narażamy silnika na nadmierny wysiłek, który mógłby spowodować jego uszkodzenie. Kierowca może w następstwie tego nasycać się sprawnie pracującym pojazdem i znaczącymi oszczędnościami na stacji benzynowej.

Kto może skorzystać z naszej usługi Dpf Serwis?
Jedną z zwykle wybieranych przez naszych kontrahentów usług jest czyszczenie filtra DPF. Serwis tych detalów pojazdu ma na celu podnieść jego efektowność i obniżyć zużycie paliwa. Dokładamy wszystkich starań, aby kierowcy, którzy wybierają nasz warsztat mechaniki samochodowej, cieszyli się ekonomiczną jazdą i większymi oszczędnościami w domowym budżecie. Będzie to rozwiązanie dla osób, jakie chcą w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w ich samochodzie.
Wizyta w naszym zakładzie jest nieodzowna, jeśli na desce rozdzielczej pojazdu właściciel zauważy świecącą się kontrolkę filtra cząstek stałych. Jest to sygnał, iż konieczna jest regeneracja filtra DPF. Serwis tej części przebiega zgodnie z regułami bezpieczeństwa. Wykorzystujemy wypróbowane metody, które nie wywołują pobocznych uszkodzeń pojazdu.