środa, 20 października, 2021
Rodzina

Dom seniora Milanówek – Profesjonalna opieka medyczna

Rezydencja Milanówek to dom seniora inny niż wszelkie. Został zbudowany dla seniorów oraz z myślą o nich. Każdy, minimalny nawet element tego miejsca to nie sprawa wypadku, a przemyślanych decyzji. Skonstruowaliśmy miejsce, w jakim Twój najbliższy odnajdzie drugi dom. Wykwalifikowana, doświadczona kadra wspomoże przejść przez ten zagmatwany etap rozstania oraz zmiany miejsca zamieszkania. Otwartość oraz empatia, z jaką jakiegokolwiek dnia spotykają się nasi podopieczni przyśpieszy oraz zmniejszy proces aklimatyzacji w nowym, nieznanym miejscu. Do możliwości seniorów mieszczą się pokoje do samodzielnej aranżacji, z szansą skonfigurowania własnych mebli. Można również skorzystać z pokoi opracowanych przez nas.

Dom seniora Warszawa – Milanówek – czemu warto nam zaufać?

Miejsce to w całości pozbawione jest barier, przystosowane do osób niepełnosprawnych. Nad całodobową opieką czuwają nie jedynie doskonali, empatyczni, pomocni opiekunowie, niemniej jednak również wykwalifikowany, doświadczony zespół lekarzy i pielęgniarek. Gwarantujemy dostęp do współczesnego, profesjonalnego oprzyrządowania medycznego, a także prowadzimy terapię zajęciową, fizykoterapię lub rehabilitację. Wszystko to w celu zachowania jak najdłużej wigoru oraz sprawności Waszych bliskich. Dieta układana jest przez fachowców, a pracodawca kuchni dba, żeby posiłki były smaczne i zdrowe. Podajemy 3 posiłki koronne, drugie śniadanie i podwieczorek. Seniorzy mają stały dostęp do przekąsek i napojów. Rezydencja Milanówek to miejsce, gdzie poza bezpieczeństwem oraz opieką zapewniamy też rozmaite atrakcje, zajęcia i gry dla podopiecznych.

Jesienny czas życia w rezydencji Milanówek

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak znacząca jest aktywizacja osób starszych. Zajęcia ruchowe, muzyczne, gry zespołowe, wyjścia do teatru lub kina – dlaczego nie! Jesteśmy tutaj, by spełniać i realizować potrzeby pensjonariuszy. Pragniemy, by ten ostatni etap doczesnej wędrówki był dla Waszych bliskich doświadczeniem miłym i ciekawym. To miejsce jest drugim domem dla dziadków, a w domu nie powinno być przeszkód. Dom znajduje na 1,5 ha działce w beztroskiej, arkadyjskiej okolicy, objęta pięknym parkiem z dostępem do ławeczek, na jakich wolno odpocząć, licznych altan czy miejscem do grillowania. Wielka powierzchnia budynku zagwarantuje prywatność podczas wizyt rodziny, a piękno otaczającej przyrody zachęci do spacerów. W Rezydencji Milanówek to naturalnie dzięki zaangażowaniu i otwartości opiekunów, dominuje domowa atmosfera. Przez 24h na dobę czuwamy nad zaspokajaniem wymogów lokatorów tego miejsca. Dom znajduje się 30 km od centrum stolicy kraju, w sąsiedztwie kościoła, szpitala i punktów sprzedaży i miejsc usługowych.

Więcej na https://rezydencja-milanowek.pl