poniedziałek, 24 stycznia, 2022
Motoryzacja

Carsprint Tarnów wynajem aut

 Proponujemy usługę najmu samochodów osobowych dla wszystkich, jacy cenią sobie profesjonalną obsługę, komfortową oraz bezpieczną jazdę i współczesne oraz niezawodne modele aut. Działamy na terenie Tarnowa, Krakowa, Rzeszowa, a też Nowego Sącza. Dla naszych konsumentów jesteśmy dostępni przez całą dobę, służąc im fachowym wsparciem i doradztwem. Jesteśmy fachowcami w swojej dziedzinie. Dbamy o prawidłowy stan techniczny opisującej nas floty. Pojazdy regularnie przechodzą precyzyjne przeglądy oraz posiadają właściwe pieczątki w dowodzie rejestracyjnym.

Z wyświadczanych przez naszą firmę usług skorzystały już dziesiątki usatysfakcjonowanych konsumentów, zarówno indywidualnych, jak oraz prywatnych przedsiębiorstw. Cenią sobie opisującą naszą wydajną obsługę, formalności ograniczone do absolutnego minimum oraz ponadprogramowe promocje w postaci dostarczenia samochodu na lotnisko w Krakowie, Rzeszowie bądź też Katowicach. Staramy się spełnić wyczekiwania nawet naszych w największym stopniu wymagających konsumentów. Wskutek tego również przygotowaliśmy kolosalną propozycję w interesujących cenach. Detale znajdują się na stronie carsprint.pl.

Do kogo kierujemy naszą ofertę wypożyczalni samochodów?

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą, jaka oferuje możliwość wynajmu pojazdów, zarówno osobowych, jak i dostawczych. Do każdego kontrahenta podchodzimy w sposób indywidualny, dopasowując propozycję do jego oczekiwań, potrzeb i preferencji.

Prowadzona przez nas wypożyczalnia pojazdów gwarantuje najem aut osobowych na:

•    1-4 dni,

•    5-9 dni,

•    10-16 dni.

Natomiast auta dostawcze można wynająć na:

•    1-7 dni,

•    8-14 dni,

•    15-21 dni,

•    cały 1 miesiąc.

Gwarantujemy sprawne technicznie samochody, możliwość dołączenia fotelika dziecięcego oraz nawigacji GPS, a także stały dostęp do naszego serwisu. Nasi konsumenci zawsze wyruszają od nas z pełnym bakiem oraz czystym i zadbanym autem.

Cena najmu wozu nie zależy od ilości przebytych kilometrów, lecz jest podana jako stawka dobowa. W jej skład wkracza ubezpieczenia OC/AC/NW oraz podatek VAT. Dla pełnego komfortu oraz satysfakcji naszych klientów przyjmujemy płatność w złotych, dolarach, funtach i euro. Proponujemy konkurencyjne i bardzo dogodne cenowo auta. Kontrahenci mają do wyboru dużo ekskluzywnych marek, takich jak: Jaguar, Fors, Volkswagen, Audi, Hyundai i Skoda.

Jakie dodatkowe usługi znajdziesz w przygotowanej ofercie?

Przygotowaliśmy dla naszych kontrahentów atrakcyjną i wszechstronną propozycję najmu samochodów na obszarze województwa małopolskiego i podkarpackiego. Posiadamy gigantyczne doświadczenie w branży oraz nieustannie podnosimy własne kwalifikacje. Naszym zamiarem jest kompletne zadowolenie oraz satysfakcja konsumentów. Dokładamy wszystkich starań, żeby każde zlecenie zrealizować z najogromniejszą starannością.

To naturalnie dzięki nam nasi kontrahenci mogą trafić wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do komunikacji miejskiej lub też dostać natychmiastową pomoc w wypadku niespodziewanej awarii pojazdu. Dostarczamy samochód na lotnisko oraz umożliwiamy dojazd na konferencję służbową czy też wyśniony urlop. Docieramy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą propozycją i skorzystania z usługi wynajmu samochodu.