Powrót do: Usługi

Atrakcje na imprezy - fotobudki, instabudki, gifbudki


fotobudka_warszawa

Masz wrażenie, że na planowanej przez Ciebie imprezie może zabraknąć atrakcji? Przewidujesz urodziny znajomej, przyjęcie weselne, event służbowy czy też inną imprezę okolicznościową oraz po prostu chcesz, żeby wszyscy goście bardzo dobrze się bawili i wspominali dzień imprezy jako ten fenomenalny? To może się udać, niemniej jednak tylko wówczas, gdy odwiedzisz witrynę go4photo.pl. Tam znajduje się propozycja firmy, która na terenie miast Warszawa, Łódź (i okolicznych) proponuje wynajem niepowtarzalnej atrakcji - fotobudki. Oprócz sztampowych fotobudek, firma proponuje również gifbudki i instabudki.
Fotobudka to nic innego, jak specjalne urządzenie, w jakim wolno zrobić oraz wywołać serię zdjęć. Urządzenie jest ogromne, również bez problemu na zdjęciach wolno uwiecznić grupę znajomych. Firma go4photo.pl oprócz fotobudek, proponuje również dobre gadżety do zdjęć - maski, napisy, peleryny oraz wiele więcej. Wszystko to naturalnie po to, aby wywołane zdjęcia były jeszcze bardziej szalone. Firma zajmuje się pełną obsługą urządzenia - dowozi na miejsce, podłącza i dba o to, aby fotobudka działała podczas imprezy. Największym atutem tej atrakcji jest nie tylko sama zabawa w czasie robienia zdjęć ze znajomymi, jednak przede wszystkim zdjęcia, które staną się doskonała pamiątką z imprezy. Maszyna praktycznie bezzwłocznie wywołuje i drukuje serię wykonanych zdjęć.
Prócz pobudek, korporacja go4photo.pl ma w szerokiej ofercie inne atrakcje, które sprawdzą się na przyjęciu ślubnym, urodzinach, imprezie firmowej oraz tak w rzeczy samej dowolnym innym spotkaniu. To gifbudka oraz instabudka. Są to odpowiedniki fotobudki, które też bazują na olśniewającej zabawie i uwiecznieniu gości, którzy pragną wykonać specjalne gify za pomocą gifbudki lub też drukować zrobione zdjęcia z Instagrama za pomocą smartfona poprzez instabudkę (zwaną też hashtag printer). Do wszystkich atrakcji użyczamy dodatki imprezowe.
Gwarantujemy, że Twoja impreza z atrakcjami od go4photo.pl na pewno się uda, a goście prócz kapitalnej zabawy w trakcie robienia zdjęć, będą mieli także fotograficzną pamiątkę, jaka na sto procent trafi do ich ulubionego albumu czy też na ścianę w mieszkaniu.

Odwiedź naszą stronę https://go4photo.pl
KOMENTARZE:

Brak komentarzy